Podle typu

Vyberte instituci podle typu

Jak zhubnout ?

Trápí Vás přebytečná kila navíc ?

Poradíme Vám jak na hubnutí, diety a jak nejlépe shodit kila, která Vás trápí.

 

V katalogu na Jak-Zhubnout.cz naleznete odborníky na diety a hubnutí. Osobní trenéry a poradce pro správné cvičení a posilovaní těla doma i ve fitnes.

Odborníci na hubnutí Vám pomohou sestavit správný jídelníček vyvážený na příjem kalorií, poradí jak bojovat s nadváhou, a trenéři Vámporadí, které cviky na hubnutí jsou nejlepší a dozvíte se mnoho tipů a rad jak zhubnout rychle a efektivně.

 

 

  


 

Jana Škramlíková, DiS. zuzanahroudova.cz SLIM-FIT - liposkuce,kavitace,kryolipolýza Osobní fitness trenér Štěpán Vaňous Bc. Lucie Štěrbová, DiS. Elixír studio s.r.o.

Sauna Hadovka

www: http://www.sauna-hadovka.cz
E-mail: saunahadovka@seznam.cz
Telefon:+420 602 360 666
Fax:
Adresa: Evropská 1691/35
Praha 6 - Dejvice
160 00

Sauna Hadovka

Přijměte pozvání do CELOROČNĚ otevřené finské sauny z voňavého cedrového dřeva, vytápěné el. kamny s možností polévání kamenů. Účinky sauny násobí na kamnech umístěné krystaly himalájské soli.
Sauna je vždy společná s možností soukromého pronájmu. Dále máme širokou nabídku masáží - od klasické přes sportovní, relaxační, aromaterapeutickou, manuální lifting obličeje a další. V prostoráchj máme krásný zrcadlový sál, ve kterém cvičíme a tancujeme - více najdete na našem webu.

Máte zkušenost s tímto subjektem? Vložte komentář!

Tento formulář neslouží pro kontaktování subjektu! (K tomu použijte e-mailovou adresu výše)

* Váš e-mail zůstane skrytý

Aktuality

Huben – měsíc ztracených kil

obrazek

Základem správného a účinného hubnutí je proto celková změna životního stylu. Program Cambridge Weight Plan nabízí svým zákazníkům po celé České republice vyškolené poradce.

Více ...

Iridologie

obrazek Je oko skutečně oknem do duše a diagnostickým nástrojem pro určení stavu orgánů v těle? Více ...

Je vaše předsevzetí, ať kila dolů letí?

Dali jste si tento rok také nějaké to předsevzetí? Víte odkud přišla tato tradice? Přejete si zhubnout a mít vysněnou postavu? Řekneme vám všechny zajímavosti včetně pár tipů a ověřených způsobů, jak zdravě zhubnout. Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.