Podle typu

Vyberte instituci podle typu

Jak zhubnout ?

Trápí Vás přebytečná kila navíc ?

Poradíme Vám jak na hubnutí, diety a jak nejlépe shodit kila, která Vás trápí.

 

V katalogu na Jak-Zhubnout.cz naleznete odborníky na diety a hubnutí. Osobní trenéry a poradce pro správné cvičení a posilovaní těla doma i ve fitnes.

Odborníci na hubnutí Vám pomohou sestavit správný jídelníček vyvážený na příjem kalorií, poradí jak bojovat s nadváhou, a trenéři Vámporadí, které cviky na hubnutí jsou nejlepší a dozvíte se mnoho tipů a rad jak zhubnout rychle a efektivně.

 

 

  


 

Bc. Lucie Štěrbová, DiS. Elixír studio s.r.o. Jana Škramlíková, DiS. zuzanahroudova.cz Osobní fitness trenér Štěpán Vaňous Aerobik.cz

Iridologie

Iridologie

Je oko skutečně oknem do duše a diagnostickým nástrojem pro určení stavu orgánů v těle?


Přinášíme zajímavé informace o iridologii!

Iridologie chápe oko jako zázračný orgán, jehož primárním účelem je shromažďování informací o zdravotním stavu v těle. Iridologové zkoumají jemné anomálie v očích a na základě nich vytváří diagnózu. Oko je stejně jako otisk prstu pro každého jedince unikátní. Liší se v pigmentaci, barevných znaménkách, lagunách a strukturou vláken v oku. Iridolog je schopen takové anomálie zkoumat a na jejich základě vytvářet diagnostické závěry.

Může mi irisdiagnostika pomoci s…?

Ve chvíli, kdy je některý z orgánu nějakým způsobem přetížený, mozek vyšle informaci do oka, kde dojde ke změně a dojde k reflexi faktického stavu orgánů. Tento proces je měnný v závislosti na stavu. Projevy jsou jiné při akutním oslabení i při dlouhodobém problému (včetně genetického).

Irisdiagnostika funguje zejména jako nástroj prevence. Stav, který zobrazuje oko může upozornit na potíže daleko dříve, než se projeví.
Iridologie

A co hubnutí a irisdiagnostika?

Ano i s tímto choulostivým problémem vám může irisdiagnostika pomoci. V případě že dlouhodobě nemůžete dosáhnout své vysněné váhy, může to být způsobené geneticky, zhoršeným metabolismem, zaneseným trávením či jiným dlouhodobým problémem. Právě irisdiagnostika vám může pomoci s hledáním příčin tohoto neúspěchu. Při úspěšné lokaci příčin problému můžete problém snadněji odstranit.

To zní zajímavě, ráda bych to zkusila.

Doporučujeme navštívit ověřenou iridoložku, paní Almásyovou, která má v iridologii dlouhodobou praxi a může se opřít o konkrétní výsledky, kterých se svojí klientelou dosáhla. Napište jí na jejich webových stránkách a jako skutečná profesionálka vám poradí, zda-li vám může s problémem pomoci, či vás odkáže na jinou z dostupných diagnostických metod.

 

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Huben – měsíc ztracených kil

obrazek

Základem správného a účinného hubnutí je proto celková změna životního stylu. Program Cambridge Weight Plan nabízí svým zákazníkům po celé České republice vyškolené poradce.

Více ...

Iridologie

obrazek Je oko skutečně oknem do duše a diagnostickým nástrojem pro určení stavu orgánů v těle? Více ...

Je vaše předsevzetí, ať kila dolů letí?

Dali jste si tento rok také nějaké to předsevzetí? Víte odkud přišla tato tradice? Přejete si zhubnout a mít vysněnou postavu? Řekneme vám všechny zajímavosti včetně pár tipů a ověřených způsobů, jak zdravě zhubnout. Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.