Podle typu

Vyberte instituci podle typu

Jak zhubnout ?

Trápí Vás přebytečná kila navíc ?

Poradíme Vám jak na hubnutí, diety a jak nejlépe shodit kila, která Vás trápí.

 

V katalogu na Jak-Zhubnout.cz naleznete odborníky na diety a hubnutí. Osobní trenéry a poradce pro správné cvičení a posilovaní těla doma i ve fitnes.

Odborníci na hubnutí Vám pomohou sestavit správný jídelníček vyvážený na příjem kalorií, poradí jak bojovat s nadváhou, a trenéři Vámporadí, které cviky na hubnutí jsou nejlepší a dozvíte se mnoho tipů a rad jak zhubnout rychle a efektivně.

 

 

  


 

Elixír studio s.r.o. SLIM-FIT - liposkuce,kavitace,kryolipolýza Bc. Lucie Štěrbová, DiS. Osobní fitness trenér Štěpán Vaňous Beauty Body Jana Škramlíková, DiS.

NutriMed, s.r.o. MUDr. Jan Špička

www: http://www.nutri-med.cz
E-mail: info@nutri-med.cz
Telefon:777513435
Fax:
Adresa: Malešická ulice 655/59c
Praha 10
18000

NutriMed, s.r.o.  MUDr. Jan Špička

O nás
Cílem naší práce je individuální změna životního stylu, zejména stravovacích návyků. NE pomocí doplňků stravy, koktejlů, diet a přístrojů, ale úpravou životního stylu na míru každému klientovi. To znamená, že odstraňujeme příčinu nežádoucího stavu (nadváha/podvýživa, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol apod.), která tkví většinou ve špatném výběru a načasování jídel a nevhodném výběru pohybové aktivity, nemoci, vysoké stresové zátěži apod. Následně učíme klienty jak se chybám vyvarovat, co nakupovat, jak vařit a kdy co jíst. Zohledňujeme při tom jejich současný styl stravování, to znamená, že pokud klient obědvá v závodní jídelně, nenutíme ho vařit si doma jídlo a vozit si krabičky, ale učíme ho jak si jídlo v jídelně správně vybrat a jakým jídlem ho v další části dne vhodně doplnit. Hledáme také vhodnou pohybovou aktivitu, která dlouhodobě a pozitivně ovlivní jeho život. Výsledky práce měříme na velmi přesném přístroji InBody na měření složení lidského těla. Hlídáme, aby se například při hubnutí odbourával jenom tuk a ne svaly. Pomocí tohoto přístroje sledujeme změny a životosprávu upravujeme, až dokud je to nutné. Naše programy jsou tedy koncipovány tak, aby byl úspěch zaručený. V ceně programů jsou započítány všechny náklady, včetně všech měření na přístroji InBody.

Máte zkušenost s tímto subjektem? Vložte komentář!

Tento formulář neslouží pro kontaktování subjektu! (K tomu použijte e-mailovou adresu výše)

* Váš e-mail zůstane skrytý

Aktuality

Huben – měsíc ztracených kil

obrazek

Základem správného a účinného hubnutí je proto celková změna životního stylu. Program Cambridge Weight Plan nabízí svým zákazníkům po celé České republice vyškolené poradce.

Více ...

Iridologie

obrazek Je oko skutečně oknem do duše a diagnostickým nástrojem pro určení stavu orgánů v těle? Více ...

Je vaše předsevzetí, ať kila dolů letí?

Dali jste si tento rok také nějaké to předsevzetí? Víte odkud přišla tato tradice? Přejete si zhubnout a mít vysněnou postavu? Řekneme vám všechny zajímavosti včetně pár tipů a ověřených způsobů, jak zdravě zhubnout. Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.