Podle typu

Vyberte instituci podle typu

Jak zhubnout ?

Trápí Vás přebytečná kila navíc ?

Poradíme Vám jak na hubnutí, diety a jak nejlépe shodit kila, která Vás trápí.

 

V katalogu na Jak-Zhubnout.cz naleznete odborníky na diety a hubnutí. Osobní trenéry a poradce pro správné cvičení a posilovaní těla doma i ve fitnes.

Odborníci na hubnutí Vám pomohou sestavit správný jídelníček vyvážený na příjem kalorií, poradí jak bojovat s nadváhou, a trenéři Vámporadí, které cviky na hubnutí jsou nejlepší a dozvíte se mnoho tipů a rad jak zhubnout rychle a efektivně.

 

 

  


 

zuzanahroudova.cz SLIM-FIT - liposkuce,kavitace,kryolipolýza Aerobik.cz Beauty Body Osobní fitness trenér Štěpán Vaňous Bc. Lucie Štěrbová, DiS.

Wellness studio RELAX

www: www.relaxrdka.cz
E-mail: relaxradka@seznam.cz
Telefón:734864187
Fax:
Adresa: Havířská 98
Kladno
27201

Wellness studio RELAX

Zamilujete si své štíhlé tělo nejen v plavkách. S nádherně vyformovaným tělem bez celulitidy bude léto sebevědomější! Vaše tvář si může dopřát face lifting. Povislá kůže na rukou už nebude trápit v krátkém tričku. Váš úsměv bude nádhernější se sněhově bílými zuby. Stop nadměrnému a nežádoucímu pocení i ve stresu. Toto vše nabízíme s RELAXEM.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Huben – měsíc ztracených kil

obrazek

Základem správného a účinného hubnutí je proto celková změna životního stylu. Program Cambridge Weight Plan nabízí svým zákazníkům po celé České republice vyškolené poradce.

Více ...

Iridologie

obrazek Je oko skutečně oknem do duše a diagnostickým nástrojem pro určení stavu orgánů v těle? Více ...

Je vaše předsevzetí, ať kila dolů letí?

Dali jste si tento rok také nějaké to předsevzetí? Víte odkud přišla tato tradice? Přejete si zhubnout a mít vysněnou postavu? Řekneme vám všechny zajímavosti včetně pár tipů a ověřených způsobů, jak zdravě zhubnout. Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.