Podle typu

Vyberte instituci podle typu

Jak zhubnout ?

Trápí Vás přebytečná kila navíc ?

Poradíme Vám jak na hubnutí, diety a jak nejlépe shodit kila, která Vás trápí.

 

V katalogu na Jak-Zhubnout.cz naleznete odborníky na diety a hubnutí. Osobní trenéry a poradce pro správné cvičení a posilovaní těla doma i ve fitnes.

Odborníci na hubnutí Vám pomohou sestavit správný jídelníček vyvážený na příjem kalorií, poradí jak bojovat s nadváhou, a trenéři Vámporadí, které cviky na hubnutí jsou nejlepší a dozvíte se mnoho tipů a rad jak zhubnout rychle a efektivně.

 

 

  


 

Osobní fitness trenér Štěpán Vaňous Aerobik.cz Beauty Body SLIM-FIT - liposkuce,kavitace,kryolipolýza Jana Škramlíková, DiS. Bc. Lucie Štěrbová, DiS.

Huben – měsíc ztracených kil

Huben – měsíc ztracených kil

Základem správného a účinného hubnutí je proto celková změna životního stylu. Program Cambridge Weight Plan nabízí svým zákazníkům po celé České republice vyškolené poradce.

Hubnutí, to je jedno z nejčastěji omílaných témat posledních let a rozhodně se netýká jen žen. S nastupující jarem jeho frekvence roste s každým dalším stupněm na teploměru. O této problematice existuje velké množství knih a článků, které radí, jak zatočit s přebytečnými kily. Na internetu najdete nejrůznější druhy diet a receptů, které zaručují rychlý úbytek váhy během pár dní. Tyto návody vám mohou pomoci shodit pár kil, brzy se ale dostaví tolik nenáviděný jo-jo efekt a veškerá snaha je tatam.

Huben

 

Důležité je uvědomit si, že jsme každý originál, a proto není možné, aby jeden druh jídelníčku či diety fungoval na všechny stejně. Základem správného a účinného hubnutí je proto celková změna životního stylu. Program Cambridge Weight Plan např. nabízí svým zákazníkům po celé České republice vyškolené poradce, kteří si samotným programem prošli, a proto dokonale pochopí veškeré vaše pocity, starosti a hravě dokáží zodpovědět nejrůznější otázky. Hned na začátku s vámi projdou vše potřebné, přeměří si vás a zajistí vše pro sestavení individuálního jídelníčku. Celkově vám tedy vytvoří ideální podmínky pro zlepšení zdravotního stavu, změnu životního stylu, stravovacích návyků a trvalou ztrátu přebytečných kil.

Huben

Samotné výsledky hovoří samy za sebe. Paní Blanka z Prahy vyzkoušela už hodně diet, které byly ve většině případů neúčinné. I tak se ale rozhodla dát šanci Cambridge Weight Plan a po čtyřech měsících se jí podařilo dostat se z původních 84,5 kg na nádherných 59,5 kg. Nyní je se svou postavou velmi spokojená a cítí se jako zcela nový člověk. A to už za zkoušku stojí. Celý duben navíc nabízí tento výživový program akci 3+1 zdarma, ve které můžete získat týdenní jídelníček zcela zdarma. Stačí se v období od 1. do 30. dubna zaregistrovat na www.huben.cz a pravidelně navštěvovat svého poradce po dobu tří týdnů. Každý přihlášený se navíc může těšit na líčení zdarma a slevu 300 Kč na nákup v parfumériích Douglas nebo si užít slevu 50 % na první lekci cvičení ve studiu BOMTON Power Concept.

Huben

Proč tedy nevyzkoušet spojení kvalitní stravy a podpory certifikovaného poradce a nezískat svou vysněnou postavu rychle, zdravě a hlavně dlouhodobě? První změny na sobě uvidíte již po prvním týdnu.

 

Proměna

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Huben – měsíc ztracených kil

obrazek

Základem správného a účinného hubnutí je proto celková změna životního stylu. Program Cambridge Weight Plan nabízí svým zákazníkům po celé České republice vyškolené poradce.

Více ...

Iridologie

obrazek Je oko skutečně oknem do duše a diagnostickým nástrojem pro určení stavu orgánů v těle? Více ...

Je vaše předsevzetí, ať kila dolů letí?

Dali jste si tento rok také nějaké to předsevzetí? Víte odkud přišla tato tradice? Přejete si zhubnout a mít vysněnou postavu? Řekneme vám všechny zajímavosti včetně pár tipů a ověřených způsobů, jak zdravě zhubnout. Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.