Podle typu

Vyberte instituci podle typu

Jak zhubnout ?

Trápí Vás přebytečná kila navíc ?

Poradíme Vám jak na hubnutí, diety a jak nejlépe shodit kila, která Vás trápí.

 

V katalogu na Jak-Zhubnout.cz naleznete odborníky na diety a hubnutí. Osobní trenéry a poradce pro správné cvičení a posilovaní těla doma i ve fitnes.

Odborníci na hubnutí Vám pomohou sestavit správný jídelníček vyvážený na příjem kalorií, poradí jak bojovat s nadváhou, a trenéři Vámporadí, které cviky na hubnutí jsou nejlepší a dozvíte se mnoho tipů a rad jak zhubnout rychle a efektivně.

 

 

  


 

SLIM-FIT - liposkuce,kavitace,kryolipolýza Beauty Body zuzanahroudova.cz Bc. Lucie Štěrbová, DiS. Elixír studio s.r.o. Aerobik.cz

ANDY'S Salon

www: http://www.andyssalon.cz
E-mail: andyssalon@seznam.cz
Telefón:+420 734 825 090
Fax:
Adresa: kpt. Nálepky 240
Pardubice-Nové Jesenčany
530 02

Náš Salon Vám nabízí spojení nejpokrokovějších a nejúčinnějších metod snižování hmotnosti a formování postavy.

Všechny naše stroje jsou originály, které mají i své certifikáty. Na trhu se již objevuje spousta napodobenin těchto strojů, ale u nás takové nenajdete. Jde nám hlavně o kvalitní zajištění služeb pro naše klienty.

VACU THERM - podtlakový systém s infračerveným světlem

POWER PLATE MY 7 - vibrační trénink na nejnovějším stroji, stačí pouhých 30 minut 2x týdně a brzy uvidíte výsledky

BODYSTYLING - počítačově řízený myostimulátor pro cvičení, speciálně sestrojený k posilování, zvýšení sportovní výkonnosti, formování postavy a anticelulitidním programem

INFRA OBLEK - odbourávání tuků, formování postavy a relaxaci unaveného svalstva zdravých osob

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ - je klienty vnímána jako velmi příjemný a účinný druh léčby nejen otoků.V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu.

LIPO LASER - Nová revoluční neinvazivní metoda odstraňování nežádoucích tukových polštářků a tvarování postavy za použití nízkoúrovňového laseru.
Umožňuje plošné ošetření větších (a více) partií najednou. Využívá paměťového efektu, buňky si informaci o hubnutí předávají a dochází k úbytkům v celém těle.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Huben – měsíc ztracených kil

obrazek

Základem správného a účinného hubnutí je proto celková změna životního stylu. Program Cambridge Weight Plan nabízí svým zákazníkům po celé České republice vyškolené poradce.

Více ...

Iridologie

obrazek Je oko skutečně oknem do duše a diagnostickým nástrojem pro určení stavu orgánů v těle? Více ...

Je vaše předsevzetí, ať kila dolů letí?

Dali jste si tento rok také nějaké to předsevzetí? Víte odkud přišla tato tradice? Přejete si zhubnout a mít vysněnou postavu? Řekneme vám všechny zajímavosti včetně pár tipů a ověřených způsobů, jak zdravě zhubnout. Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.