Podle typu

Vyberte instituci podle typu

Jak zhubnout ?

Trápí Vás přebytečná kila navíc ?

Poradíme Vám jak na hubnutí, diety a jak nejlépe shodit kila, která Vás trápí.

 

V katalogu na Jak-Zhubnout.cz naleznete odborníky na diety a hubnutí. Osobní trenéry a poradce pro správné cvičení a posilovaní těla doma i ve fitnes.

Odborníci na hubnutí Vám pomohou sestavit správný jídelníček vyvážený na příjem kalorií, poradí jak bojovat s nadváhou, a trenéři Vámporadí, které cviky na hubnutí jsou nejlepší a dozvíte se mnoho tipů a rad jak zhubnout rychle a efektivně.

 

 

  


 

zuzanahroudova.cz Jana Škramlíková, DiS. Bc. Lucie Štěrbová, DiS. Elixír studio s.r.o. Aerobik.cz Osobní fitness trenér Štěpán Vaňous

10 rad jak zhubnout

10 rad jak zhubnout

Chcete zhubnout ? Dodržujte pravidla a výsledek se dostaví. Máme 10 rad, které Vám pomohou ke štíhlé linii. Jak zhubnout ...

 

10 tipů jak zhubnout

Snažíte se zhubnout a váha se stále nesnižuje jak jste očekávali ? Možná při hubnutí neděláte všechno správně. Mámé pro Vás deset rad, kterých byste si měli držet při hubnutí a džení diety.

Co dodržovat a jak správně hubnout se dozvíte v těchto deseti tipech a radách.

Tip jak zhubnout 1.

Dodržujete správnou životosprávu ? Základem pro správné hubnutí je dodat tělu dostatek energie na celý den. Správná a vydatná snídaně je základem úspěchu jak správně zhubnout. Dodáte tělu potřené živiny a nebude tak mít přes den pocit hladu a zbytečně se přejídat během dne.

Tip jak zhubnout 2.

Přejete si zhubnout a milujete sladké ? Velký problém, který trápí milovníky sladkých dezertů a čokolády.

Dopřejte si sladkého i při hubnutí a držení diety. Skvělou´sladkostí, která je vhodná pro Ty, kteří drží dietu jsou gumoví medvídci, protože neobsahují žádné tuky.

Tip jak zhubnout 3.

Nejezte večer. Ve večerních hodinách je Vaše trávení již pomalejší a co nestihne tělo ztrávit proměňuje v tuky. A tuk není to co bysme při hubnutí potřebovali. Proto doporučujeme po šesté hodině večer již nejíst.

Tip jak zhubnout 4.

Jezte ovoce ! Jíst můžete i když chcete zhubnout. Ovoce a zeleniny při držení diety a hubnutí snězte kolik chcete. Vhodným ovocem je například meloun, jablka, banán. Takové ovoce je dobré k rychlému zasycení a osvěžení.

Tip jak zhubnout 5.

Dávejte si pozor co jíte a mlsáte. Při hubnutí je důležité aby  tělo dostalo kalorií dostatek. Ale u sposty potravi, které pri hubnutí konzumujeme může zdání klamat a tyto potraviny obsahují obrovské množství kalorií. Tak pozor při výběru potravin při hubnutí.

Tip jak zhubnout 6.

Pozor na přílohy ! Při držení diety si musíte dávat co si ke svému dietnímu jídlu podáváte jako přílohu. Ne všechny přílohy jsou lehce stravitelné. Jezte rýží ! Rýže je vhodnájako příloha a hodí se k mnoha jídlům. Je lehce stravitelná a Vy se tak budete cítit svěže a ne s pocitem pného a těžkého žaludku.

Tip jak zhubnout 7.

Pohybem ke zdraví. Dle mého názoru bez řádného pohybu se zhubnout nedá. Hubněte pohybem. Pohyb je potřeba ke správnému prokrvení těla a pobyt na čerstvém vzduchu je vždy ku prospěchu. Tělo zvláště při proměnách potřebuje pohyb ke správné tvorbě krásné linie Vašeho těla. Když už při hubnutí záměrně necvičíte určité partie těla, běžte se alespoň projít na procházku.

Tip jak zhubnout 8.

Vyhněte se tučným masům jako je vepřové. Doporučuje zvláště při držení diety konzumovat bílé maso jako je maso kuřecí a rybí. 

Tip jak zhubnout 9.

Nespoléhejte se na žadné zaručené tipy o hubnutí a 100% dietách. Víme, že žádné zaručené tipy na diety a rady jak zhubnout stoprocentně nefungují.

Tip jak zhubnout 10.

Při správném hubnutí nebo držení diety dodržujte to nejhlavnější. Pitný režim !

 

Pravidla hubnutí

Snažte se při svých dietách a různých způsobech hubnutí dodržovat tyto základní pravidla hubnutí a výsledek se zaručeně dostaví.

 

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Huben – měsíc ztracených kil

obrazek

Základem správného a účinného hubnutí je proto celková změna životního stylu. Program Cambridge Weight Plan nabízí svým zákazníkům po celé České republice vyškolené poradce.

Více ...

Iridologie

obrazek Je oko skutečně oknem do duše a diagnostickým nástrojem pro určení stavu orgánů v těle? Více ...

Je vaše předsevzetí, ať kila dolů letí?

Dali jste si tento rok také nějaké to předsevzetí? Víte odkud přišla tato tradice? Přejete si zhubnout a mít vysněnou postavu? Řekneme vám všechny zajímavosti včetně pár tipů a ověřených způsobů, jak zdravě zhubnout. Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.